Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

IVECO Daily Furgon

Standardní van s hmotností 3,5 tuny pro přepravu na střední vzdálenosti
Standardní van s hmotností 3,5 tuny pro přepravu na střední vzdálenosti Má výhody zcela variabilního furgonu s velkým užitečným zatížením a všemi nabízenými objemy. Je to ideální vůz do města pro rozvoz do obchodů,​ prádelny, řemeslníky, pro kombinovanou dopravu na střední vzdálenosti, rozvoz domácích spotřebičů anebo cateringové služby.
Van s dvoumontáží s hmotností 3,5 až 7 tun: neúnavný hrdina z hlediska ziskovosti u všech nejnáročnějších úkolů (od stavebnictví až po dopravu pro průmysl).

Nabídku doplňuje částečně prosklená verze furgonu Daily ve všech hmotnostních kategoriích pro přepravu osob a materiálu.

Modely

Nový furgon Daily má nejširší a nejpokrokovější nabídku motorů ve světě nákladní dopravy a je ztělesněním nejlepší technologie a ekologičnosti.

Díky technologickým inovacím, jako je Multijet II, systém Stop&Start a indikátor změny převodového stupně, je z hlediska maximálního výkonu, točivého momentu, účinnosti a nízkých emisí naprosto bezkonkurenční. Jeho motory s objemem 2,3 a 3,0 l poskytují výjimečnou pružnost (s maximálním točivým momentem, který je dostupný již od nízkých otáček). Jsou proto vhodné při všech typech úkolů. Vynikající spolehlivost a snadný přístup ke kontrolním místům v rámci běžného servisu zkracuje prostoje a redukuje provozní náklady. Celá paleta motorů splňuje buď emisní normu Euro 5 nebo EEV. Uplatňují se zde tři nové změny, které jsou významným zdokonalením.

Fotogalerie

Ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Související

IVECO Daily podvozek s kabinou

Odolný jako náklaďák, ovladatelný jako dodávka. Nový podvozek Daily s kabinou je bezkonkurenční při nasazení na stavbách. Je obratný ve městě a rychlý mimo město.
Výkon motoru (kW/HP) : 94 -153 / 126 - 205
Zdvihový objem (cm3) : 2300 - 3000
Zobrazit více parametrů

IVECO Daily 4x4

Nabízí nejlepší kombinaci užitečného zatížení a výkonnosti v terénu v kategorii lehkých nákladních vozidel, garantuje mobilitu na každém povrchu, v každém počasí a při každém stavu povrchu cesty
Výkon motoru (kW/HP) : 127/170
Zdvihový objem (cm3) : 3000
Zobrazit více parametrů