Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

IVECO Daily 4x4

Nabízí nejlepší kombinaci užitečného zatížení a výkonnosti v terénu v kategorii lehkých nákladních vozidel, garantuje mobilitu na každém povrchu, v každém počasí a při každém stavu povrchu cesty
Nabízí nejlepší kombinaci užitečného zatížení a výkonnosti v terénu v kategorii lehkých nákladních vozidel, garantuje mobilitu na každém povrchu, v každém počasí a při každém stavu povrchu cesty. Nový Daily 4x4 je výsledkem nekompromisního nastavení pro terén:

rám odvozený od nákladního vozidla (ze speciální oceli s 5 mm silným C profilem), díky kterému je vozidlo s určitými úpravami vhodné i pro speciální použití, například jako sněhový pluh a jeřáb, trvalý pohon všech kol se třemi inteligentně zapínanými a vypínanými uzávěrkami diferenciálu 24 dopředných převodových stupňů a 4 zpátečky, z toho 12+2 plně synchronizovaných pro smíšené cesty a 12+2 plně synchronizovaných plíživých tuhé nápravy s parabolickým odpružením s vysokým skřížením. ​Díky svým parametrům Nový Daily 4x4 zaručuje výkonnost skutečně terénního vozidla: přední nájezdový úhel 51°.zadní nájezdový úhel 31° pro krátký rozvor a 27° pro dlouhý rozvor, zadní nájezdový úhel (se zvednutou zadní zábranou) 42° pro krátký rozvor a 36° pro dlouhý rozvor, hloubka brodění až 700 mm.
Vozidlo může být vybaveno 5 pomocnými pohony pro provoz externích zařízení prostřednictvím hydraulických čerpadel nebo kardanových hřídelů. Architektura se sběrnicí CAN s „rozšiřujícím modulem“ umožňuje propojení elektrických/elektronických systémů vozidla s akčními členy nástavby: takto veškerá propojení procházejí přes standardní připojení.

Nový Daily 4x4 je možné řídit s řidičským oprávněním skupiny „B“ (provedení N1 do 3,5 t celkové hmotnosti vozidla).​

Modely

Model Nový Daily 4x4 je navržen tak, aby splňoval speciální nároky použití v terénu, a může být používán při výstavbě a údržbě infrastruktury nebo pro speciální účely, například jako sněžný pluh, hasičské a záchranné vozidlo a vozidlo pro civilní ochranu. ​

Je k dispozici ve verzi s krátkým (3 050 mm) a dlouhým (3 400 mm) rozvorem. Také je k dispozici s kabinou pro posádku 6-7 lidí (pro přepravu lidí a materiálu). Existují dvě verze celkové hmotnosti vozidla: 3,5 t (maximální zatížení 2 250 kg na přední nápravě a 2 800 kg na zadní nápravě) a 5,5 t (maximální zatížení 2 450 kg na přední nápravě a 3 700 kg na zadní nápravě). Možnost zvýšení nosnosti pro pluh.

Fotogalerie

Tento produkt zatím nemá žádné fotografie

Ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Související

IVECO Daily Furgon

Standardní van s hmotností 3,5 tuny pro přepravu na střední vzdálenosti
Výkon motoru (kW/HP) : 105 - 206 HP
Objem nákladového prostoru (m3) : až 19,6
Zobrazit více parametrů

IVECO Daily podvozek s kabinou

Odolný jako náklaďák, ovladatelný jako dodávka. Nový podvozek Daily s kabinou je bezkonkurenční při nasazení na stavbách. Je obratný ve městě a rychlý mimo město.
Výkon motoru (kW/HP) : 94 -153 / 126 - 205
Zdvihový objem (cm3) : 2300 - 3000
Zobrazit více parametrů