Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

IVECO Daily podvozek s kabinou

Odolný jako náklaďák, ovladatelný jako dodávka. Nový podvozek Daily s kabinou je bezkonkurenční při nasazení na stavbách. Je obratný ve městě a rychlý mimo město.
Odolný jako náklaďák, ovladatelný jako dodávka. Nový podvozek Daily s kabinou je bezkonkurenční při nasazení na stavbách. Je obratný ve městě a rychlý mimo město.

S jednoduchou nebo dvojitou montáží kol na zadní nápravě je určen pro tvrdou práci. Reprezentuje ideální řešení pro montáž pevných i vyklápěcích nástaveb, hliníkových a chladicích skříní, ale také pro speciální aplikace, například záchranné vozy, vozidla pro odvoz odpadu a karavany. ​
Pevnost konstrukce garantuje podvozek s žebřinovým rámem, který vydrží velké namáhání a současně poskytuje vynikající podmínky pro montáž všech typů nástaveb. Racionální konstrukce podvozku je výhodou pro nástavbáře i při montáži přídavných zařízení, protože má nahoře zcela rovný povrch.

Převodovka se dodává i s přírubou pomocného pohonu, který může dosahovat až 180 Nm využitelného točivého momentu. Za účelem integrace elektroniky vozidla a výbavy byl vyvinut rozšiřující modul. Veškerá propojení jsou řešena standardními sběrnicemi CAN.

Modely

Nový podvozek Daily s kabinou je k dispozici v následujících konfiguracích:

Podvozek s kabinou s jednomontáží kol na zadní nápravě (3,5 tuny) pro práce, které vyžadují větší nosnost (jako například zvedací plošiny): jedná se o obratné vozidlo s větším užitečným zatížením.

Podvozek s kabinou s dvoumontáží kol na zadní nápravě (od 3,5 do 7 tun), neúnavný profesionální pomocník při všech typech prací, které vyžadují velmi pevnou konstrukci (od silniční odtahové služby až po mnohé aplikace distribuci zboží nebo pro stavební průmysl).

Nový podvozek Daily s kabinou přichází s variantami celkové hmotnosti, šesti rozvory s karosovatelnou délkou až 6195 mm a užitečným zatížením podvozku do 4,7 tuny (nejvíce ve své třídě).

Paletu podvozků pro dostavbu kompletně doplňují verze Daily Crew Cab, které mají větší kabiny s přepravní kapacitou 6 osob + řidič.

Fotogalerie

Ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Související

IVECO Daily Furgon

Standardní van s hmotností 3,5 tuny pro přepravu na střední vzdálenosti
Výkon motoru (kW/HP) : 105 - 206 HP
Objem nákladového prostoru (m3) : až 19,6
Zobrazit více parametrů

IVECO Daily 4x4

Nabízí nejlepší kombinaci užitečného zatížení a výkonnosti v terénu v kategorii lehkých nákladních vozidel, garantuje mobilitu na každém povrchu, v každém počasí a při každém stavu povrchu cesty
Výkon motoru (kW/HP) : 127/170
Zdvihový objem (cm3) : 3000
Zobrazit více parametrů