Zpět na pal.cz
+420 577 113 980
Podpora

IVECO Trakker

Pro nové vozy Trakker je vše možné. Nepřekonatelná překážka? Ano, oni ji překonají. Nezdolný limit? Ano, oni ho zdolají.
Pro nové vozy Trakker je vše možné. Nepřekonatelná překážka? Ano, oni ji překonají. Nezdolný limit? Ano, oni ho zdolají.

Nová řada Iveco Trakker Vám přináší lepší a mnohem funkčnější design k optimalizaci výkonu a spolehlivosti.
Nový Trakker je navržen tak, aby byl provozu schopný v každém počasí na všech typech terénu – od nezpevněných vozovek až k terénním podmínkám – a to se zajištěním největší bezpečnosti, komfortu a ​produktivity.

Díky svým charakteristickým vlastnostem a rozšíření řady variant je nový Trakker právě vhodným vozem pro všechny mise.

Modely

Řada vozidel nový Trakker zahrnuje:
  • 2 verze (podvozek kabiny a tahač) s celkovou hmotností vozu až do 40 tun (podvozek kabiny) a 56 tun (v kombinaci tahač + návěs)
  • 2 motory (8 a 13 litrový) se 4 výkony až do 500 HP
  • 5 převodů (16 stupňová manuální převodovka a automatická 12 a 16 stupňová převodovka EuroTronic)
  • 2 kabiny: krátká (Hi-Land) pro každodenní použití a dlouhá (Hi-Track) pro použití zahrnující noční zastávky
  • 2 výšky střechy (nízkou a vysokou)
  • 2,3 nebo 4 nápravy s částečným pohonem nebo s pohonem všech kol (4x2, 4x4, 6x4, 6x6, 8x4 a 8x8)
Tyto prvky mohou být kombinovány s širokou řadou rámů, pérování a převodovým poměrem náprav. Hojnost variant znamená, že vždy najdete ten správný vůz pro vaše účely: celkově je nový Trakker k dispozici ve více než 1 700 výrobních verzích. Díky takto široké řadě je nový Trakker vždy tím správným vozem pro každé použití: o transport agregátů (sklápěcí konstrukce), o transport betonu (míchačka betonové směsi), o údržba silnic o a speciální transport. Díky své pohyblivosti a robustnosti jsou vozy Trakker ideální také jako vozy záchranné služby (požární a záchranné služby, civilní ochrana) a pro obranné účely.​

Fotogalerie

Ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení

Související

IVECO Eurocargo

Motory Tector Common Rail s turbodmychadlem a regulací plnicího tlaku garantují Eurocargu nejnižší spotřeby paliva ve své kategorii.
Výkon motoru (kW/HP) : 104 - 224 / 140 - 300
Zobrazit více parametrů

IVECO Stralis Hi-way

Stanovte si vysoké cíle. Nový Stralis představuje vynikající řešení dnešních a budoucích potřeb dálkové dopravy. Je jediným vozem ve své třídě, který nabízí tak širokou a integrovanou řadu funkcí za optimální náklady
Výkon motoru (kW/HP) : 231 - 418 / 310 - 560
Zobrazit více parametrů